google-site-verification=yJ7DW60oqTTD9Zy6_K4nM83Vj7mub8Mt0Bgshak6lRg

Фундамент ФТ 34-102

Оцінка: 1Оцінка: 2Оцінка: 3Оцінка: 4Оцінка: 5 5.00 / 5 (3)
Тип ПродуктуФундамент
МаркаФТ 34-102
Марка (скорочено)ФТ 34-102
ГОСТ Серія3.407.1-157
Довжина (L), мм3400
Діаметр (D), мм620
Внутрішні розміри (Xвн):
Діаметр (Dвн), мм450
Об'єм бетону, м30.65
Клас бетонуB15
Витрата сталі, кг76.2
Маса, кг1640
Закладна 1Подон П1-3 (1шт)
Закладна 2Изделие закладное МН-13 (1шт)
Закладна 3Изделие соединительное МС-2 (2шт)
Закладная 4Уголок 50х50х5 ГОСТ 8509-86,l=100, 0.4 кг (4шт)
Закладная 5Стержень напрягаемый (8шт)
Закладная 6Стержень напрягаемый (8шт)
Закладная 7Стержень напрягаемый (1шт)

ФТ 34-102 – це фундамент опори, що представляє собою спеціальну залізобетонну конструкцію, яка встановлюється під повітряну підставу високовольтних ліній постійного струму. Такий фундамент значно знижує навантаження від різних факторів, в тому числі вітру, і сприяє стійкості і довговічності опор ЛЕП. Ця перевага викликана високою міцністю бетону, армованого за допомогою сталевих каркасів.

Стандарти

При виробництві фундаменту ФТ 34-102 повинні враховуватися такі показники:

  • мінімальний клас бетону, що характеризує міцність на стиск – В30; мінімальна марка – М300;
  • марка по стійкості до морозу – від F150; водонепроникність – від W4 до W6;
  • цемент, що відповідає нормам ТП4-68 і СНиП І-В.3-62;
  • міцність бетону в фундаменті опори відповідно до Держстандарту 10180-67 і 10181-62;
  • зерна в структурі розміром зобов’язані бути не більше 40 мм.

Для арматури фундаменту підійдуть: стрижнева г/к сталь класу А-І, A-III і A-IV, а також дріт круглий арматурний B1. Для монтажних петель підходить виключно стрижнева г/к арматура класу A-I з конструкційної сталі без легуючих добавок.

Перевірка

Оскільки на ФТ 34-102 припадає величезна відповідальність довгі десятиліття зберігати надійність опор ЛЕП, незалежно від клімату, погоди і пори року, він піддається ретельній перевірці перед передачею виробу замовнику. Серед перевірених параметрів: показник по стійкості, опірність низькій температурі, довговічність. Стикові деталі повинні бути очищені від іржі перед зварюванням, а фундаменти повинні бути оброблені на предмет гідроізоляції.
На приймально-здавальних випробуваннях перевіряється якість бетону, арматурного зварювання, закріплювальніх виробів, стійкості до вологи. На відповідність продукту проекту проводяться виміри вертикальних відміток, перевіряється розташування болтів.
Особливо точно слід враховувати точність геометричних показників. Однак, допустима похибка показників довжини і висоти фундаментів опор – не більш 5мм.

Порушення

Існує маса можливих помилок і порушень при підготовці фундаменту до експлуатації, який веде до появи важкоусувних дефектів. Одним з таких порушень є використання гравію низької якості або слабкого промивання. Іншим порушенням можна назвати недотримання співвідношень при виробництві бетонної суміші. Крім того, фундаментна деструкція загрожує і так званому шаруватому бетонуванню фундаменту, коли окремі його елементи бетонуються в різний час без належної підготовки поверхні.
Часом не дотримуються правила при самому виготовленні залізобетонних фундаментів опор, коли застосовується низькоякісний бетон, розмір закладних арматур або анкерних болтів не збігається з заданим в проекті, фундамент занадто дрібно поглиблюється в грунт або погано трамбується. Можливе псування виробу при неправильному розвантаженні.

Вплив навколишнього середовища

Перші роки експлуатації ФТ 34-102 піддається особливому нагляду.
Навіть міцний і надійний фундамент піддається природним випробувань. Арматура має властивість псуватися під впливом грунтових вод, якщо фундамент має пористу бетонну структуру. Від вітру, морозу і вологи на бетонній поверхні з’являються і розширюються тріщини, від чого зростає ризик оголення арматури. Анкерні болти страждають, якщо поблизу знаходиться хімзавод.
Неприпустимі вигини можуть утворитися при невідповідності фундаменту опор зі стійками або при розмиття грунтовими водами підстави.

Усунення порушень

Будь-які порушення повинні бути усунені до засипки котлованів. Фундаменти, що мають відколи бетону або оголену арматуру, підлягають ремонту. Для цієї мети на 20-30 см нижче рівня землі проводиться бетонне обрамлення в 10-20 см завтовшки. При цьому не допускається обрамлення із шлакобетону, так як сірка, яка перебуває в ньому, сприяє корозії арматури і болтів. При більш серйозних дефектах пошкоджена область покривається арматурою, привареною до арматури фундаменту, після чого бетонується.

25 000 м³
Використали Бетону
Власний автопарк, що складається з 30 машин
Виготовлення ЗВБ будь-якої складності
2 склади готової продукції для зручності самовивозу

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата можлива лише на банківський рахунок компанії