google-site-verification=yJ7DW60oqTTD9Zy6_K4nM83Vj7mub8Mt0Bgshak6lRg

Стійка УСТ-1А

Ціна:
від 23760.00 грн.
SKU: BTNE0165
Під замовлення
Оцінка: 1Оцінка: 2Оцінка: 3Оцінка: 4Оцінка: 5 5.00 / 5 (5)
Тип ПродуктуСтійка
МаркаУСТ-1А
Марка (скорочено)УСТ-1А
Довжина (L), мм9000
Ширина (В), мм400
Висота (Н), мм400
Геометричний об'єм, м30.98
Маса, кг2450

Стійки двотаврові УСТ 1 а (3.407-40 / 70) – залізобетонні конструкції складаються з прямокутних елементів. Форма виробу – стандартна, двотаврова (у вигляді букви «Н»). Вага однієї стійки дорівнює 2,5 т. Стійки двотаврові використовують в будівництві підстанцій для порталів ошиновки. Напруга підстанцій може досягати 500 кВт. Такі конструкції виготовляються за особливим способом та повинні відповідати вимогам ГОСТу.

Розшифровка маркування стійок двотаврових

Кожен виріб має своє маркування, в якому зашифровано: тип опор, під які зроблена стійка, тип конструкції, параметри. Маркування наноситься на виробництві, і її не можна самостійно міняти. Також крім основних позначень, на опорних конструкціях може стояти дата виготовлення, штамп служби технічного контролю, вага та ін. Розшифровка УСТ 1 а (3.407 – 40/70) виглядає наступним чином:

  • УСТ – назва виробу – стійка двотаврова.
  • 1 – вказує на типорозмір конструкції.
  • а – позначення, яке вказує на те, що стійки виготовлені під анкерні стовпи.
  • 3.407 – 40/70 – ГОСТ і серійний номер.

Відповідно, якщо вони не марковані – вони не пройшли стандартизацію, непридатні для експлуатації. Маркування повинне бути на всіх стійках.

Тонкощі виробництва УСТ

Двотаврові стійки УСТ 1 а (3.407 – 40/70) виготовляються відповідно до норм і вимог нормативної документації (С 3.407 – 40/70). Згідно з нормативним документом, при виробництві УСТ повинні бути дотримані наступні вимоги:

  1. Дозволено використовувати виключно форми опалубкового типу. Саме вони необхідні для додання точних геометричних форм виробу.
  2. Для заливки форми можна використовувати тільки важкий бетон М3000.
  3. Показники водонепроникності і стійкості до низьких температур залежать від регіону і клімату, де будуть використані УСТ. Їх мінімальні значення не можуть бути нижчими: F100, W6.
  4. Кожен етап виробництва підлягає ретельному контролю.Готові вироби обов’язково проходять випробування на міцність.

Процес виготовлення УСТ виглядає наступним чином: перед заливкою бетонної суміші в опалубну форму розміщують сталевий каркас. Сталь обробляється спеціальними антикорозійними складами. Стержнева сталь, анкери, стропувальні петлі повинні відповідати вимогам ГОСТу 5781-61. Стержнева арматура для їх виробництва повинна відповідати класам АI і AIII. Арматура АI має діаметр від 0,6 см до 4 см. Сталеві стержні AIII характеризуються хорошою зварюваністю, виготовляються з різних марок сталі (Ст3, А400 і ін.). Діаметр стержнів може досягати 2 см.

Після виготовлення конструкції УСТ проходять ряд випробувань. Їх показники заповнюються в спеціальні форми. Всі непридатні вироби (що не пройшли випробування) – відносять до заводського браку і не підлягають реалізації. Бракованим вважається виріб, що має тріщини, відколи, відхилення в геометричній формі. Оголена арматура також вважається ознакою браку.

Транспортування, складування і зберігання УСТ

Стійки УСТ 1 а (3.407 – 40/70) повинні зберігатися, транспортуватися виключно в горизонтальному положенні. Укладаються вони штабелями, обов’язково використовується підкладка в місцях розміщення стропувальних петель. Для перевезення використовуються спеціальні вантажоперевізні машини і з/д транспорт. З огляду на вагу однієї стійки – 2,5 тонн, неприпустиме перевантаження, в результаті чого можна нанести ушкодження стійок під тиском ваги один на одного.

25 000 м³
Використали Бетону
Власний автопарк, що складається з 30 машин
Виготовлення ЗВБ будь-якої складності
2 склади готової продукції для зручності самовивозу

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата можлива лише на банківський рахунок компанії