Український Виробник (Завод) Залізобетонних Виробів і Конструкцій в Києві та Дніпрі


Інноваційний…
ЗВ'ЯЗАТИСЬ

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

ПЕРЕВАГИ ЗАВОДУ БЕТОНЕНЕРГО

Незмінна якість продукції

Підтверджується сертифікатами, паспортами якості, сертифікованою лабораторією, багаторічним досвідом на ринку і постійною роботою з ТОП-компаніями.

Донесення культури будівництва

Залежно від технічних вимог до проекту, ми рекомендуємо ті або інші матеріали, більш якісні, довговічні, економічні але не гірші.

Індивідуальний підхід до клієнта

Безпосередня зустріч з клієнтом, виїзд на об'єкт, участь і консультація з приводу вирішення технічних питань, готовність до компромісів.

Наявність продукції на складі

Вся стандартна продукція виготовляється на склад і постійно підтримується в певній кількості, а індивідуальна продукція виробляється швидко.

НОВИНИ

Відкрито філіал в м. Дніпро
Відкрито філіал в м. Дніпро

Розширення обріїв та поліпшення якості роботи – основні двигуни розвитку компанії “БЕТОНЕНЕРГО“. Нам важливо бути лідерами – тому ми стежимо за технологічними процесами…

Читати далі…
Як організувати доставку ЗБВ в дорожньому будівництві
Як організувати доставку ЗБВ в дорожньому будівництві

Проведення дорожньо-будівельних робіт за своєю технологією безпосередньо пов’язане з використанням виробів із залізобетону. Із введенням нових вимог і удосконалення процесів, і технологій за…

Читати далі…
Нове у виготовленні залізобетонних виробів та конструкцій
Нове у виготовленні залізобетонних виробів та конструкцій

Нові європейські та світові стандарти стосуються не тільки вимог до якості кінцевої продукції заводів та цехів, що виготовляють ЗБВ. Нові вимоги зачіпають і…

Читати далі…
Стандарти якості ЗБВ: сировина і матеріали
Стандарти якості ЗБВ: сировина і матеріали

Залізобетонні вироби і конструкції вважаються найпоширенішими будівельними матеріалами і використовуються на всіх етапах житлового, промислового, комунального та дорожнього будівництва. Галузь виробництва ЗБВ динамічно…

Читати далі…
Железобетонные изделия (ЖБИ) в Киеве, в Днепре и Украине
Железобетонные изделия (ЖБИ) в Киеве, в Днепре и Украине

Компанія «БЕТОНЕНЕРГО» - передовик і новатор в області комплектації та виробництва інженерних мереж, енергетичного, підстанційного і цивільного залізобетону. Розробка грамотного виробництва та впровадження інноваційних технологій - ключові фактори формування надійного заводу ЗБВ в Києві, який постачає якісну продукцію.

ВИКОНАНІ ОБ'ЄКТИ

Переоснащення ПС «Новокиївська»

Переоснащення ПС «Новокиївська»

У 2017 р. розпочалося технічне переоснащення ПС «Новокиївська» потужністю 400 МВА. Підстанція приєднана до мережі 330 кВ п’ятьма лініями та має 11 лінійних приєднань 110 кВ. На об’єкт постачали кабельні лотки та бруси під лотки, розроблену згідно креслень індивідуальну продукцію, а також серійні фундаменти під портали.

Модернізація ПС «Позняки»

Модернізація ПС «Позняки»

ДТЕК Київські електромережі провели масштабну модернізацію ключового енерговузла масиву – підстанції (ПС) «Позняки». Для проведення двох кабельних ліній 110 кВ в сторону ПС «Харківська» були надані кабельні лотки різних розмірів та плити перекриття на них.

Наші переваги – запорука вашого процвітання

Потужна технічна база та великі виробничі можливості – головні, але не єдині переваги, якими кооперує наш завод ЗБВ.

Головна концепція в роботі – проектування та впровадження в усі галузі будівництва новітніх розробок, технологій і методів. Саме такий підхід дозволяє максимально знизити ціну не тільки на залізобетонні конструкції, але і на відтворення проекту в цілому.

Що важливо, при досягненні цієї мети якість ЗБК (ЗБВ) є пріоритетом. Для досягнення найвищих результатів у цій галузі на завод ЗБВ запрошені кваліфіковані і амбітні кадри з досвідом роботи в подібній сфері.

Служба контролю якості та лабораторія невпинно стежать за дотриманням технології на кожному виробничому етапі, що зводить до нуля можливість браку і створення низькосортних залізобетонних конструкцій. Всі без винятку ЗБК і ЗБВ, що надходять у продаж проходять випробування на відповідність стандартам та кінцевий контроль.

Але це ще не все, що ми можемо запропонувати. У вас в проекті закладені нестандартні бетонні вироби? Наші технічно грамотні співробітники зроблять коригування в виробничому процесі і на виході отримаєте унікальні вироби з бетону, створені за індивідуальним замовленням.

Якість, інновації, індивідуальний підхід – ось три стовпи, які організовують роботу на заводі ЗБК. Саме вони роблять нашу компанію «БЕТОНЕНЕРГО» недосяжною для конкурентів в Україні та за кордоном.

Широкий асортимент ЗБК і ЗБВ – гарантія легкого і доступного вибору

Наше виробництво ЗБВ укомплектоване найновітнішим обладнанням. На ньому створюються залізобетонні конструкції різного призначення і конфігурації:

  • ЗБВ для теплопостачання;
  • ЗБВ для підстанційних і енерготехнічних робіт;
  • ЗБВ вироби для житлового та промислового будівництва;
  • залізобетон іншого призначення.

У нас ви можете не тільки купити ЗБВ різної специфіки зі стандартизованими параметрами, але і замовити будь-яку конфігурацію за індивідуальним проектом, навіть якщо він не передбачає конвеєрний випуск залізобетону.

Продукція ЗБВ Київ, користується попитом не тільки в нашому регіоні, а й в інших областях України. ЗБВ Київ зручні при транспортуванні як звичайним великовантажним, так і залізничним транспортом. Залізобетон високої якості не деформується в дорозі, навіть на далекі відстані.

Купити ЗБВ у компанії «БЕТОНЕНЕРГО» – правильний вибір, який гарантує якість і довговічність вашого проекту. Цікавлять ціни на залізобетонні вироби? Зателефонуйте або зверніться по електронній пошті, і наші співробітники дадуть відповіді на всі питання, а також вишлють на залізобетонні вироби прайс, каталоги та іншу необхідну документацію.

Крім того, у нас на сайті представлений максимально повний довідник інформації по залізобетонним виробам, що містить потрібні і корисні дані. Наш довідник ЗБВ постійно наповнюється і вдосконалюється.

Також вдосконалюємося і ми. Весь персонал «БЕТОНЕНЕРГО» працює, росте і розвивається в області проектування і розрахунку залізобетонних конструкцій для того, щоб ви завжди могли купити якісну продукцію за доступними цінами. Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів.

БЕТОНЭНЕРГО - ВАШ ЖЕЛЕЗОБЕТОННЫЙ ПАРТНЕР!