УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ


Інноваційний…
ЗВ'ЯЗАТИСЬ

ПЕРЕВАГИ БЕТОНЕНЕРГО

Незмінна якість продукції

Підтверджується сертифікатами, паспортами якості, сертифікованою лабораторією, багаторічним досвідом на ринку і постійною роботою з ТОП-компаніями.

Донесення культури будівництва

Залежно від технічних вимог до проекту, ми рекомендуємо ті або інші матеріали, більш якісні, довговічні, економічні але не гірші.

Індивідуальний підхід до клієнта

Безпосередня зустріч з клієнтом, виїзд на об'єкт, участь і консультація з приводу вирішення технічних питань, готовність до компромісів.

Наявність продукції на складі

Вся стандартна продукція виготовляється на склад і постійно підтримується в певній кількості, а індивідуальна продукція виробляється швидко.

Залізобетонні вироби (ЗБВ) в Києві та Україні

Компанія «БЕТОНЕНЕРГО» - передовик і новатор в області комплектації та виробництва інженерних мереж, енергетичного, підстанційного і цивільного залізобетону. Розробка грамотного виробництва та впровадження інноваційних технологій - ключові фактори формування надійного заводу ЗБВ в Києві, який постачає якісну продукцію.

ВИКОНАНІ ОБ'ЄКТИ


Електрична підстанція ПС 750 кВ “Київська”

Ми, компанія Бетоненерго, пишаємося тим, що наші підстанційні залізобетонні вироби з високоякісного важкого бетону, що постачаються сотнями на великі промислові об’єкти, сформували основу будівництва найбільшої в Україні електричної підстанції ПС 750 кВ «Київська».

Це сучасне енергетичне підприємство було побудовано в трьох чергах з 2006 до 2018 року з новітніх ЗБВ, виготовлених на виробництві БетонЕнерго.

Наші переваги – запорука вашого процвітання

Потужна технічна база та великі виробничі можливості – головні, але не єдині переваги, якими кооперує наш завод ЗБВ.

Головна концепція в роботі – проектування та впровадження в усі галузі будівництва новітніх розробок, технологій і методів. Саме такий підхід дозволяє максимально знизити ціну не тільки на залізобетонні конструкції, але і на відтворення проекту в цілому.

Що важливо, при досягненні цієї мети якість ЖБК (ЗБВ) є пріоритетом. Для досягнення найвищих результатів у цій галузі на завод ЗБВ запрошені кваліфіковані і амбітні кадри з досвідом роботи в подібній сфері.

Служба контролю якості та лабораторія невпинно стежать за дотриманням технології на кожному виробничому етапі, що зводить до нуля можливість браку і створення низькосортних залізобетонних конструкцій. Всі без винятку ЗБК і ЗБВ, що надходять у продаж проходять випробування на відповідність стандартам та кінцевий контроль.

Але це ще не все, що ми можемо запропонувати. У вас в проекті закладені нестандартні бетонні вироби? Наші технічно грамотні співробітники зроблять коригування в виробничому процесі і на виході отримаєте унікальні вироби з бетону, створені за індивідуальним замовленням.

Якість, інновації, індивідуальний підхід – ось три стовпи, які організовують роботу на заводі ЗБК. Саме вони роблять нашу компанію «БЕТОНЕНЕРГО» недосяжною для конкурентів в Україні та за кордоном.

Широкий асортимент ЗБК і ЗБВ – гарантія легкого і доступного вибору

Наше виробництво ЗБВ укомплектоване найновітнішим обладнанням. На ньому створюються залізобетонні конструкції різного призначення і конфігурації:

  • ЗБВ для теплопостачання;
  • ЗБВ для підстанційних і енерготехнічних робіт;
  • ЗБВ вироби для житлового та промислового будівництва;
  • залізобетон іншого призначення.

У нас ви можете не тільки купити ЗБВ різної специфіки зі стандартизованими параметрами, але і замовити будь-яку конфігурацію за індивідуальним проектом, навіть якщо він не передбачає конвеєрний випуск залізобетону.

Продукція, ЗБВ Київ, користуються попитом не тільки в нашому регіоні, а й в інших областях України. ЗБВ Київ зручні при транспортуванні як звичайним великовантажним, так і залізничним транспортом. Залізобетон високої якості не деформується в дорозі, навіть на далекі відстані.

Купити ЗБВ у компанії «БЕТОНЕНЕРГО» – правильний вибір, який гарантує якість і довговічність вашого проекту. Цікавлять ціни на залізобетонні вироби? Зателефонуйте або зверніться по електронній пошті, і наші співробітники дадуть відповіді на всі питання, а також вишлють на залізобетонні вироби прайс, каталоги та іншу необхідну документацію.

Крім того, у нас на сайті представлений максимально повний довідник інформації по залізобетонним виробам, що містить потрібні і корисні дані. Наш довідник ЗБВ постійно наповнюється і вдосконалюється.

Також вдосконалюємося і ми. Весь персонал «БЕТОНЕНЕРГО» працює, росте і розвивається в області проектування і розрахунку залізобетонних конструкцій для того, щоб ви завжди могли купити якісну продукцію за доступними цінами. Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів.

БЕТОНЕНЕРГО – ВАШ ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ ПАРТНЕР