Брусок БК-11а

Ціна:
від 118.8 грн.
SKU: BTNE0243
В наявності
Оцінка: 1Оцінка: 2Оцінка: 3Оцінка: 4Оцінка: 5 5.00 / 5 (2)
Тип ПродуктуБрус
МаркаБК-11а
Марка (скорочено)БК-11а
ГОСТ Серія3.407-102
Довжина (L), мм500
Ширина (В), мм100
Висота (Н), мм150
Геометричний об'єм, м30.008
Клас бетонуВ15
Витрата сталі, кг0.9
Маса, кг20

Брусок типу БК-11а – це залізобетонна балка прямокутного різання, призначена для кладки кабелю в кабельному каналі.

Брус виготовляється з міцного бетону В15 (М200), на якість якого звернуто особливу увагу. Для канальних балок використовується бетон з показником водонепроникності не нижче W6 і стійкістю до згубних природних явищ: мороз, корозія та інше.

БК-11а розроблений у відповідності з нормами серії 3.407-102 і, як правило, використовується разом з лотками кабельних каналів і плитами УБК і ОПП. На комбінацію лотків поміщається балка, потім поперек насаджуються плити і, в підсумку, на плити монтуються бетонні кільця, з яких складається шахта каналу. Завдяки своїй особливій стійкості, балка здатна витримати вагу всієї конструкції. Витривалості перед великими навантаженнями сприяє і армування, вироблене звареними сітками і металевими каркасами класу А-І та А-ІІІ. Всі комплектуючі елементи також проходять обробку на предмет міцності. БК-11а розрахований на використання в умовах як звичайного ґрунту, так і агресивного. Для умов агресивного газового середовища необхідна додаткова обробка. Допускається категорія бетонного шару бруса теплотраси А7, однак передбачувана категорія – А6. Арматура балки повинна бути ізольована. Брусок каналу ні в якому разі не повинен мати ознаки корозії на своїй поверхні.

Балки перекриття маркуються буквами і номерами. Наприклад, БК-11а. БК означає «балка каналу», в той час як цифри відповідають типорозміру. Типорозміри встановлюються серією 3.407-102. Шифр наноситься на бічну грань кожного виробу.

Використання даного виду балок в промислових і житлових будівлях наполегливо не рекомендується. Вироби описуваної серії призначені на конструкції енергетичної спрямованості.

Кінцеві випробування бетону

Кожен зразок виробу після або ж в процесі виробництва піддається ретельним випробуванням для перевірки на відповідність його встановленим вимогам.

  • Основний фактор, що характеризує бетон – міцність на стиск. Існують дві системи визначення міцності на стиск: клас (позначається літерою В) і марка (М).
  • Відпускна міцність – мінімальний показник міцності бетону відповідно до класу міцності на стиск, позначений для передачі збірних конструкцій споживачеві.
  • Обов’язково перевіряється точність геометричних показників. Максимальна похибка в довжині балки не повинна перевищувати 10 мм, а в ширині – 5 мм. Викривлення в 15 мм вважається дефектом.
  • Присутність арматурних і заставних виробів. Для армування конструкції використовуються як плоскі арматурні сітки, так і просторові каркаси, що складаються із сполучених сіток. Заставні деталі являють собою металеві деталі, що встановлюються в конструкцію до бетонування для подальшого з’єднання зварюванням залізобетонних конструкцій.
  • Товщина захисного шару для арматури. Захисний шар не повинен бути занадто тонким, інакше це загрожує псуванням металу і подальшою руйнацією всієї конструкції. Прийнятна товщина залежить від ролі арматури, навантаження на неї, види залізобетонної конструкції і висоти / товщини перерізу елемента.
  • Ширина розкриття усадкових тріщин. Виріб ні в якому разі не повинен мати на своїй поверхні тріщини, що перевищують 0,1 мм в ширину.

При цьому і відпускна міцність, і марка бетону по міцності на стиск реєструються в технічному паспорті. У документі також вказуються кількість виробів і дата їх виготовлення, клас арматури, а також марка бетону на предмет морозостійкості і стійкості до води.

Рекомендовані умови транспортування та зберігання

При перевезенні балки повинні бути надійно закріплені щоб уникнути зсуву або падіння. Між рядами слід розмістити прокладки на відстані 30-40 см від виробу. Розвантажувати акуратно, без завалювання. Зберігати канальні балки варто штабелями до 2,5 метрів у висоту.

25 000 м³
Використали Бетону
Власний автопарк, що складається з 30 машин
Виготовлення ЗБВ будь-якої складності
2 склади готової продукції, для зручності самовивозу

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоденно з 9:00 до 21:00
Комплектація замовлення за 1 день!
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата тільки на розрахунковий рахунок ТОВ «ЗЗБК «БЕТОНЕНЕРГО»