Брусок БК-12а

Ціна:
від 168 грн.
SKU: BTNE0242
В наявності
Тип ПродуктуБрус
МаркаБК-12а
Марка (скорочено)БК-12а
ГОСТ Серія3.407-102
Довжина (L), мм1000
Ширина (В), мм100
Висота (Н), мм150
Геометричний об'єм, м30.015
Об'єм бетону, м30.015
Марка бетону200
Витрата сталі, кг1.3
Маса, кг40

Відгуки про продукт

Відгуків поки немає. Будь першим, хто написав.

Брусок типу БК-12а – це залізобетонна балка прямокутного різання, призначена для кладки кабелю в кабельному каналі.

Брус виготовляється з міцного бетону В15 (М200), на якість якого звернуто особливу увагу. Для канальних балок використовується бетон з показником водонепроникності не нижче W6 і стійкістю до згубних природних явищ: мороз, корозія та інше.

БК-12а розроблений у відповідності з нормами серії 3.407-102 і, як правило, використовується разом з лотками кабельних каналів і плитами УБК і ОПП. На комбінацію лотків поміщається балка, потім поперек насаджуються плити і, в підсумку, на плити монтуються бетонні кільця, з яких складається шахта каналу. Завдяки своїй особливій стійкості, балка здатна витримати вагу всієї конструкції. Витривалості перед великими навантаженнями сприяє і армування, вироблене звареними сітками і металевими каркасами класу А-І та А-ІІІ. Всі комплектуючі елементи також проходять обробку на предмет міцності. БК-12а розрахований на використання в умовах як звичайного ґрунту, так і агресивного. Для умов агресивного газового середовища необхідна додаткова обробка. Допускається категорія бетонного шару бруса теплотраси А7, однак передбачувана категорія – А6. Арматура балки повинна бути ізольована. Брусок каналу ні в якому разі не повинен мати ознаки корозії на своїй поверхні.

Балки перекриття маркуються буквами і номерами. Наприклад, БК-12а. БК означає «балка каналу», в той час як цифри відповідають типорозміру. Типорозміри встановлюються серією 3.407-102. Шифр наноситься на бічну грань кожного виробу.

Використання даного виду балок в промислових і житлових будівлях наполегливо не рекомендується. Вироби описуваної серії призначені на конструкції енергетичної спрямованості.

Кінцеві випробування бетону

Кожен зразок виробу після або ж в процесі виробництва піддається ретельним випробуванням для перевірки на відповідність його встановленим вимогам.

  • Основний фактор, що характеризує бетон – міцність на стиск. Існують дві системи визначення міцності на стиск: клас (позначається літерою В) і марка (М).
  • Відпускна міцність – мінімальний показник міцності бетону відповідно до класу міцності на стиск, позначений для передачі збірних конструкцій споживачеві.
  • Обов’язково перевіряється точність геометричних показників. Максимальна похибка в довжині балки не повинна перевищувати 10 мм, а в ширині – 5 мм. Викривлення в 15 мм вважається дефектом.
  • Присутність арматурних і заставних виробів. Для армування конструкції використовуються як плоскі арматурні сітки, так і просторові каркаси, що складаються із сполучених сіток. Заставні деталі являють собою металеві деталі, що встановлюються в конструкцію до бетонування для подальшого з’єднання зварюванням залізобетонних конструкцій.
  • Товщина захисного шару для арматури. Захисний шар не повинен бути занадто тонким, інакше це загрожує псуванням металу і подальшою руйнацією всієї конструкції. Прийнятна товщина залежить від ролі арматури, навантаження на неї, види залізобетонної конструкції і висоти / товщини перерізу елемента.
  • Ширина розкриття усадкових тріщин. Виріб ні в якому разі не повинен мати на своїй поверхні тріщини, що перевищують 0,1 мм в ширину.

При цьому і відпускна міцність, і марка бетону по міцності на стиск реєструються в технічному паспорті. У документі також вказуються кількість виробів і дата їх виготовлення, клас арматури, а також марка бетону на предмет морозостійкості і стійкості до води.

Рекомендовані умови транспортування та зберігання

При перевезенні балки повинні бути надійно закріплені щоб уникнути зсуву або падіння. Між рядами слід розмістити прокладки на відстані 30-40 см від виробу. Розвантажувати акуратно, без завалювання. Зберігати канальні балки варто штабелями до 2,5 метрів у висоту.

25 000 м³
Використали Бетону
Власний автопарк, що складається з 30 машин
Виготовлення ЗБВ будь-якої складності
2 склади готової продукції, для зручності самовивозу

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоденно з 9:00 до 21:00
Комплектація замовлення за 1 день!
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата тільки на розрахунковий рахунок ТОВ «ЗЗБК «БЕТОНЕНЕРГО»