Лоток УБК-2а

Ціна:
від 825 грн.
SKU: BTNE0245
В наявності
Оцінка: 1Оцінка: 2Оцінка: 3Оцінка: 4Оцінка: 5 5.00 / 5 (2)
Тип ПродуктуЛоток
МаркаУБК-2а
Марка (скорочено)УБК-2а
ГОСТ Серія 3.407-102
Довжина (L), мм1990
Ширина (В), мм500
Висота (Н), мм160
Геометричний об'єм, м30.159
Клас бетонуВ15
Витрата сталі, кг7.1
Маса, кг175
Закладна 1Сетка С-14 (1шт)
Закладна 2Отдельные стержни 16 (2шт)

УБК-2а (лоток кабельного каналу) являє собою міцний виріб із залізобетону і використовується, разом з плоскими плитами, для прокладання малих кабелів потоку над поверхнею землі. Такий лоток також можна застосовувати при будівництві інших мереж комунікації, що потребують захисту, не обмежуючись лише енергетичним будівництвом.

Лоткова конструкція вже на етапі проектування передбачає присутність прямокутних вирізів для технологічних цілей.

Особливості

Стінки лотка невисокі, оскільки для каналу кабелю необов’язково утворення «повітряної подушки». На УБК поміщається 2-4 плити перекриття, дивлячись який у вироба типорозмір. Таким чином формується повністю укомплектований комунікаційний канал, добре ізольований і безпечний. Кабель фіксується за рахунок заставних деталей лотка. Бетон, з якого виготовляється виріб, розрахований на захист від електричної корозії і вологи. Високий показник стійкості перед зношуванням сприяє тому, що УБК готовий до установки навіть в агресивних умовах грунту.

Канали інженерної комунікації, складені з бетонних лотків і плит відрізняються зручністю планових перевірок і ремонту мереж. Для того, щоб провести техобслуговування мережі, досить лише зняти плити перекриття.

Стандарти

Норми для УБК-2а передбачені серією 3.407-102. Лоток виготовляється з високоміцного бетону від В15 до В35 (М100). Зварні каркаси для армування виробляються зі сталі А-І та А-ІІІ. Захисний шар бетону повинен бути товщиною від 15мм. Маса лотка становить 175кг.

Контроль

Щоб лоток прослужив довгі роки, на його бетонній поверхні не допускаються тріщини, крім усадочних, ширина яких прийнятна до 0,1 мм. Дефекти поверхні на зразок западин і напливів повинні бути діаметром менше 6мм. Виріб повинен відповідати розрахунковим розмірам. Допустимі похибки: по довжині і ширині – до 10мм, по висоті – до 7 мм. Відхилення профілю більше 10 мм вважається серйозним порушенням і не допускається до випуску. Маса лотка може варіюватися в районі 7% від заданої в проекті. Не допускається оголення арматури. Заставні та арматурні вироби повинні пройти антикорозійну обробку. На поверхні залізобетонного виробу наявність іржі заборонена.

Випробування

Лоток піддається копітким випробуванням, так як від його якості залежить цілісність і, отже, працездатність всього каналу. Перевірці підлягають, зокрема, жорсткість, міцність, а також стійкість до тріщин. Поверхня виробу проходить обробку на захист від вологи, а кожний закладний і арматурний виріб оснащується захистом від корозії.
В цілому, приймально-здавальні випробування передбачають перевірку таких показників, як: міцність бетону на стиск, його відпускна міцність, а також міцність зварних з’єднань; товщина бетонного захисного шару (до арматури); точність геометричних параметрів та відповідність закладних і арматурних виробів.

Маркування

Вироби позначаються за допомогою букв і цифр. При цьому вказуються тип конструкції, порядковий номер, розрахунковий еквівалент навантаження, маса виробу і дата його виготовлення. Наявність в лотку заставних виробів позначається при маркуванні буквою «а».
Наприклад, УБК-2а (1990х 500х 160мм), де цифра відповідає типорозміру лотка. Маркування наноситься на торцеву частину виробу.
Техпаспорт додається до кожної партії. У документі вказуються кількість залізобетонних виробів і дата їх виготовлення; відпускна міцність і фактична відпускна щільність бетону; марки бетону по міцності, водонепроникності і морозостійкості, а також відповідність ГОСТу.

Рекомендації до перевезення і зберігання

Щоб зберегти придатність лотків для монтажу, вже на стадії завантаження потрібно подбати про їх зберігання від пошкоджень. Складувати вироби варто штабелями максимум в три ряди. У місцях отворів і монтажних петель повинні бути прокладки. Піднімати лоток слід за монтажні петлі.

25 000 м³
Використали Бетону
Власний автопарк, що складається з 30 машин
Виготовлення ЗБВ будь-якої складності
2 склади готової продукції, для зручності самовивозу

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоденно з 9:00 до 21:00
Комплектація замовлення за 1 день!
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата тільки на розрахунковий рахунок ТОВ «ЗЗБК «БЕТОНЕНЕРГО»