Плита УБК-5

Ціна:
від 297 грн.
SKU: BTNE0246
В наявності
Оцінка: 1Оцінка: 2Оцінка: 3Оцінка: 4Оцінка: 5 4.63 / 5 (8)
Тип ПродуктуПлита
МаркаУБК-5
Марка (скорочено)УБК-5
ГОСТ Серія3.407-102
Довжина (L), мм995
Ширина (В), мм500
Висота (Н), мм60
Геометричний об'єм, м30.029
Клас бетонуВ15
Витрата сталі, кг3.7
Маса, кг73
Закладна 1Сетка С-15 (1шт)
Закладна 2Отдельные стрежни 13 (2шт)
Закладна 3Закладная деталь УД-37 (2шт)

УБК-5 – плита перекриття, застосовувана при покритті кабельних каналів. Використовується це не так вже тільки в сфері енергетичного будівництва, але і при міському комунікаційному будівництві.

Такі плити роблять канали надійними і здатними переносити численні навантаження і впливу навколишнього середовища, як різкі перепади температури, опади, підвищена сейсмічна активність і багато іншого.

Плита розміщується на лоток, утворюючи герметизований канал. Немає необхідності занурювати плиту під землю, але якщо така потреба виникає, то лотки поміщаються неглибоко під землю, на відміну від теплотраси.

Стандарти

Виріб, що відповідає нормам, здатний якісно справлятися зі своїм завданням на протязі довгих десятиліть, а також завадить непотрібним витратам на ремонт і обслуговування. Стандарти для плити УБК-5 задані серією 3.407-102. Від дотримання норм при монтажних роботах залежить довговічність конструкції і навіть людська безпека.
Розміри плити визначаються типорозміром лотка, який необхідно покрити. На один лоток потрібно від двох до чотирьох плит УБК.
Для армування плити застосовуються зварні конструкції з висококласної сталі А-І та А-ІІІ. Маса плити УБК-5 становить 73кг.
Виріб повинен мати дві монтажні петлі, для того щоб його можна було підняти і монтувати.
При виготовленні УБК-5 використовується виключно високоміцний бетон M100, класом по міцності на стиск від В15 до В20.
Для захисту від деструктивного впливу ґрунтових умов виріб проходить спеціальну обробку. Таким чином, рівень водонепроникності плити має становити W6. Показник по стійкості до морозів може варіюватися в межах від F100 до F150.
Однак, якщо очікується використання плит перекриття в умовах екстремально низьких температур, передбачається виготовлення виробу за спецзамовленням.

Контроль

Варто розуміти, що серія 3.407-102 висуває ряд вимог до якості виробу. Тому плити УБК-5 повинні проходити ретельну перевірку. На міцність плити звертається особлива увага, так як вона може бути використана для каналів, що проходять під автомобільними дорогами.
Обов’язкова наявність на поверхні плити монтажних петель. Вкрай важливо дотримуватися точності геометричних параметрів. Не допускаються критичні дефекти наприклад оголення арматури, раковин, сколів і тріщин товщиною більше 0,2 мм.
Під час приймально-здавальних випробувань, крім міцності бетону і зварних конструкцій перевіряється і товщина бетонного шару (до арматури) і якості вентиляційних каналів.

Маркування

На кожен виріб наноситься позначення у вигляді букв і цифр, що вказує на тип плити і її параметри.
Наприклад, УБК-5, де УБК – тип виробу (універсальний блок каналів), а 5 говорить про типорозмір виробу. Додаткова буква «а» означає, що плита використовується для днища каналів і її арматура знаходиться у верхній частині. Шифр, дата виробництва і маса плити вказуються на її боці.
Кожну серію супроводжує техпаспорт. У документі вказується основна інформація про виріб: марки бетону по міцності, морозостійкості, водонепроникності, його середня і фактична відпускна щільність, дата виробництва плити, кількість ж/б виробів, а також відповідність ГОСТу.

Рекомендації до зберігання та перевезення

Важливо знати, що спосіб перевезення плит УБК-5 трохи відрізняються від інших плит. Головна відмінність, яку потрібно врахувати – УБК-5 транспортуються перевернуті на ребро, в той час, як інші плити прийнято укладати в горизонтальному положенні. Зберігаються ж такі плити штабелями до 2,5 м у висоту. Під низ штабеля укладається підкладка з дерева від 3 см в товщину. При транспортуванні необхідно переконатися в тому, що вироби надійно закріплені, а в районі монтажних петель присутні прокладки. Занурювати і розвантажувати плити перекриття УБК-5 потрібно без різких скидань, щоб зберегти вироби в придатному для монтажу стані.

25 000 м³
Використали Бетону
Власний автопарк, що складається з 30 машин
Виготовлення ЗБВ будь-якої складності
2 склади готової продукції, для зручності самовивозу

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоденно з 9:00 до 21:00
Комплектація замовлення за 1 день!
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата тільки на розрахунковий рахунок ТОВ «ЗЗБК «БЕТОНЕНЕРГО»