Плита ПН 32.9 (ПН-2)

Ціна:
від 3147 грн.
SKU: BTNE0141
В наявності
Оцінка: 1Оцінка: 2Оцінка: 3Оцінка: 4Оцінка: 5 5.00 / 5 (4)
Тип ПродуктуПлита
МаркаПН 32.9
Марка (скорочено)ПН-2
ГОСТ Серія3.407.1-157
Довжина (L), мм3250
Ширина (В), мм890
Висота (Н), мм100
Геометричний об'єм, м30.289
Клас бетонуB15
Витрата сталі, кг33.4
Маса, кг730

ПН 32.9 – плоска прямокутна залізобетонна плита, що використовується в якості перекриття при монтуванні комплектних розподільних пристроїв зовнішньої установки, а також вогнезахисних стін, огорож масловловлювачів і підстанцій напругою від 25кВ до 500кВ. Встановлюються такі вироби, як правило, в цехах з підвищеною пожежонебезпекою.

Такі товсті плити здатні витримувати величезні вагові навантаження. Крім того, ПН 32.9 відрізняються підвищеною вогнетривкістю. Вироби цього типу завжди виробляються із застосуванням високоміцного бетону, навіть якщо на плити не очікується високе навантаження.

Стандарти

Норми щодо залізобетонних плит ПН 32.9 передбачені серією 3.407.1-157. Згідно з вимогами, заданими серією, бетон для плит перекриття повинен бути класом по міцності на стиск як мінімум В15. Показник водонепроникності плити має становити W8. Стійкість до морозів бетону може варіюватися від F100 до F200, що вбереже конструкцію від холоду і різких перепадів температури. Для армування плит застосовуються зварні конструкції зі сталі А-ІІІ, що наділяє ПН 32.9 довговічністю і дозволяє плиті приймати на себе підвищене навантаження. Для зручності монтажних робіт плити мають монтажні петлі, а також можуть нараховувати заставні вироби.

Контроль

До якості вогнетривких плит пред’являються підвищені вимоги. Виріб проходить перевірку як на стадії виробництва, так і на приймально-здавальних випробуваннях, а також при монтуванні. Особлива увага приділяється міцності виробу і його вогнестійкості. Розрахункові геометричні показники повинні бути дотримані. Допускаються похибки не більш 5мм по довжині і 3 мм по товщині. Прямолінійність поверхні не повинна відхилятися більш, ніж на 6 мм. Важливо враховувати, що при перевезенні та зберіганні плит, на їх поверхні можуть утворитися тріщини, але не допускається, щоб їх ширина перевершувала 0,2. В іншому випадку, пошкодження буде вважатися критичним і плита не буде допущена до установки.
Щоб залізобетонна плита перекриття надійно виконувала своє вогнетривке призначення, на її поверхні не повинно бути суттєвих дефектів у вигляді раковин, напливів та інших артефактів. Звичайно, повністю уникнути їх появи на стадії виробництва практично неможливо, але небажані утворення не повинні бути більше 15мм діаметром.
Приймально-здавальні випробування передбачають перевірку міцності як бетону, так і зварних конструкцій. Крім того, з’ясовується наявність і габарити тріщин, сколів та інших пошкоджень. Перевіряється також відповідність закладних виробів і арматури.

Маркування

ГОСТ передбачає певні вимоги до маркування виробів. На торцевій стороні плити вказуються спеціальний шифр і дата виробництва виробу. Шифр виконується у вигляді букв і цифр. Наприклад, ПН 32.9. «ПН» – це найменування; цифри означають ширину і висоту відповідно.
Кожна партія плит укомплектована техпаспортом, в якому вказуються основні показники плити. Вказується дата виготовлення виробу, а також матеріал. Крім того, міститься інформація про марки бетону по міцності, водонепроникності і морозостійкості.

Рекомендації до транспортування та зберігання

Плити прийнято перевозити і зберігати виключно в горизонтальному положенні штабелями до 2,5 м у висоту. При цьому встановлюються підкладки і прокладки для збереження виробів. Під час навантаження/розвантаження необхідно уникати різких скидань. Піднімати плиту потрібно за монтажні петлі.

25 000 м³
Використали Бетону
Власний автопарк, що складається з 30 машин
Виготовлення ЗБВ будь-якої складності
2 склади готової продукції, для зручності самовивозу

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоденно з 9:00 до 21:00
Комплектація замовлення за 1 день!
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата тільки на розрахунковий рахунок ТОВ «ЗЗБК «БЕТОНЕНЕРГО»