Лежні ЛЖ-16

Ціна:
від 3180 грн.
SKU: BTNE0121
В наявності
Оцінка: 1Оцінка: 2Оцінка: 3Оцінка: 4Оцінка: 5 5.00 / 5 (3)
Тип ПродуктуЛежень
МаркаЛЖ-16
Марка (скорочено)ЛЖ-16
ГОСТ Серія3.407.1-157
Довжина (L), мм1600
Довжина (L1), мм280
Довжина (L2), мм300
Ширина (B), мм400
Висота (H), мм500
Геометричний об'єм, м30.32
Клас бетонуB15
Витрата сталі, кг44.1
Маса, кг430
Закладна 1Каркас КР 5 (2шт)
Закладна 2Каркас КР 11 (1шт)
Закладная 4Изделие закладное МН-22 (4шт)
Закладная 5Труба d25, ГОСТ 3262-75, l=190, 0,4 кг (2шт)
Закладная 6Петля монтажная (2шт)

ЛЖ-16 являє собою виріб за типом балки Т-подібного профілю. При його виготовленні застосовуються виключно важкі марки бетону з високими показниками міцності і водонепроникності, так як конструкції належить витримувати і ефективно розподіляти величезні вагові навантаження, поглинати вібрації, зберігати довговічність і, що важливо, протистояти опадам і перепадам температури.

Залізобетонний лежень служить для уникнення зіткнення оснащення ОРУ з поверхнею землі. Саме обладнання монтується на більш вузьку поверхню лежня, встановленого в умовах ущільненого грунту широкою частиною вниз.

ЛЖ-16 використовуються в будівництві ЛЕП з напругою від 35 кВ до 500 кВ.

Стандарти

ЛЖ-16 підлягає випуску відповідно до стандарту, заданим серією «3.407.1-157».

Серія вимагає стандартизовані габарити висікання: ширина основи – 400мм і висота всього виробу – 500мм.

Бетон повинен мати міцність на стиск класу В15, водонепроникність класу W4-W6 і морозостійкість – не нижче F100.

Щоб лежень служив надійним фундаментом, його необхідно належним чином армувати. Для цього з високоміцної сталі A-І і A-IIІ формуються зварні мережі, після чого конструкція обробляється для захисту від корозії.

При масі 430 кг лежень спокійно передає вагові навантаження на опору без ризику відхилення.

Контроль

Споживач повинен отримати виключно якісний продукт, оскільки лежень має прослужити надійним фундаментом для агрегату протягом довгих років, тому величезна роль відводиться контролю якості виробу. Для цього оглядається вся партія лежней на предмет відповідності стандартам і відсутність критичних дефектів. Високі вимоги висуваються якості бетону. Деформації у вигляді сколів, напливів та раковин глибше 1 см вважаються дефектами. На поверхні 40 см2 їх може бути максимум 5, так як через подібні відхиленння ризикує постраждати вся конструкція. Крім того, не допускаються оголення арматури.

Геометричні показники повинні відповідати розрахунковим. Максимально допустимі похибки: до 10 мм по довжині і ширині, до 5 мм по товщині.

Випробування

Логічним продовженням контролю якості є приймально-здавальні перевірки виробів. Для цього перевіряється міцність бетону на стиск і його відпускна міцність, а також міцність зварних стикувань. Перевіряється також відповідність закладних і арматурних виробів, товщина захисного шару бетону, якість бетонної поверхні і акуратність геометричних показників. Обов’язковим елементом є і присутність монтажних петель, адже саме за них проводиться пересування лежня.

Маркування

Позначаючи лежня, слід вказувати довжину лежня в детциметрах. Наприклад, ЛЖ.104 (1044x 400x 500x), де Л означає лежень, а цифра говорить про довжину в дециметрах. На бічній стороні виробу вказуються його маса, марка і дата випуску.

Якість лежня відзначається в техпаспорті, який обов’язково супроводжує партію виробів. У ньому вказується кількість залізобетонних виробів, дата їх виготовлення, щільність бетону, його марки по міцності, водонепроникності, а також морозостійкості. Вказуються також і тип гідрофобного просочення, відпускна міцність і фактична відпускна щільність бетону.

Рекомендації з транспортування і зберігання

Лежні прийнято щільно укладати штабелями висотою до 2,5 метрів на дерев’яні підкладки, прокладені між кожним виробом. З метою не зіпсувати залізобетонні лежні сполучення навантаження, як і розвантаження повинні проходити акуратно, без скидань і навалювань.

Транспортувати вироби можна, лише переконавшись у тому, що вони надійно закріплені і їм не загрожують зсуви. Вантажопідйомності транспортного засобу визначає допустиму кількість лежней для транспортування. Піднімати вироби потрібно за монтажні петлі.

25 000 м³
Використали Бетону
Власний автопарк, що складається з 30 машин
Виготовлення ЗБВ будь-якої складності
2 склади готової продукції, для зручності самовивозу

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоденно з 9:00 до 21:00
Комплектація замовлення за 1 день!
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата тільки на розрахунковий рахунок ТОВ «ЗЗБК «БЕТОНЕНЕРГО»