Стійка ВС-2

Ціна:
від 20571 грн.
SKU: BTNE0181
В наявності
Оцінка: 1Оцінка: 2Оцінка: 3Оцінка: 4Оцінка: 5 5.00 / 5 (4)
Тип ПродуктуСтійка
МаркаВС-2
Марка (скорочено)ВС-2
Довжина (L), мм10500
Ширина (B), мм417
Висота (H), мм407
Маса, кг3300

ВС -2 – це конічна стійка порталів прямокутного перетину у вигляді залізобетонної опори ошіновочних порталів ОРУ, напруга яких варіюється в межах 35-500 кВ. Така опора не потребує фундаментної підтримки, так як її стійки зариваються в свердловини, викопані спеціально для цієї мети. В основі ВС 90-112 лежать стержні з трапецеїдальним перетином із змінною висотою.

Стандарти

Серія 3.407.102 передбачає певні норми по відношенню до виробництва стійок ВС-2, в тому числі і до бетону, клас по міцності на стиск якого повинен бути В30. Такий бетон відрізняється зразковою міцністю проти появи тріщин, а також стійкістю до різких температурних змін і корозії.

Залізобетонна стійка повинна володіти морозостійкістю класу F150 або F200, а також водонепроникність класу від W4 до W8. Такі варіації обумовлені тим, що різні проекти мають різні вимоги до виробу.

Для армування використовується арматура класу А-V і Ат-VІ. При цьому, для поперечного армування застосовується гарячекатана арматура А-І, або дріт B-1. Кожен сталевий елемент, як і закладний виріб, піддається спеціальній обробці на захист від корозії, що забезпечує надійну службу вироби в сфері енергетичного будівництва протягом довгих років.

За відповідності усім запропонованим нормам ВС-2 може бути використана в засніжених і вітряних районах, а також при товщині льоду до 20мм, температурі не нижче 40С і сейсмічною активністю не вище, ніж 6 балів. Однак, не рекомендовано використання портальних конструкцій відкритих розподільних пристроїв в вічно-холодних місцях, в умовах просадного грунту 2-го типу і на територіях з можливими зсувами.

Контроль

ВС-2 піддається ретельному контролю вже на стадії виробництва. Відповідно до Держстандарту перевіряється входить сировина, а виріб періодично проходить випробування на заводі. Готові стійки також проходять тести на відповідність запропонованим нормам. Зокрема, випробовуються міцність і стійкість до тріщин. Розміри можуть відхилятися від норми лише до 10мм в довжину і 5мм в ширину. Максимально припустиме відхилення від прямолінійності складає 5мм.

Тріщини ширше 0,2 мм на бетонній поверхні виробу вважаються критичним дефектом. Не допускаються оголення арматури, ознаки іржі або деформації поверхні у вигляді раковин, вибоїн і відколів. Невідповідність стандартам загрожує утворенню корозії і навіть деструкції вироби.

Маркування

На одній з граней стійки вказуються розшифровка умовного позначення виробу, найменування, заміри в дециметрах, несуча здатність (в кН / м), маса, заставні вироби і особливості армування, а також дата випуску.

Нова партія має супроводжуватись техпаспортом, який зазначає якість ВС-2. У документі вказуються:
номер партії;
кількість ж / б виробів;
міцність бетону відпускна;
маса стійки;
дата виготовлення;
клас по міцності бетону;
відповідність арматури та закладних виробів;
точність геометричних показників;
товщина бетонного захисного шару (до арматури);
міцність зварних конструкцій;
наявність і ширина тріщин.
Кожен виріб проходить огляд на предмет фактичного стану. Особлива увага приділяється несучій здатності стійки.

Рекомендації зі зберігання і транспортування

Стійки ВС-2 прийнято перевозити і зберігати виключно в горизонтальному положенні. Укладаються стійки штабелями до 5 рядів. При цьому застосовуються підкладки і прокладки мінімум в 5 см завтовшки між стійками. Обов’язково повинні бути встановлені обмежувачі, що зупиняють вироби від ненавмисного скочування. Завантаження, як і розвантаження, стійок виконуються за допомогою крану за допомогою строп (або траверс).

25 000 м³
Використали Бетону
Власний автопарк, що складається з 30 машин
Виготовлення ЗБВ будь-якої складності
2 склади готової продукції, для зручності самовивозу

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоденно з 9:00 до 21:00
Комплектація замовлення за 1 день!
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата тільки на розрахунковий рахунок ТОВ «ЗЗБК «БЕТОНЕНЕРГО»