Стійка УСО-2А

Ціна:
від 3135 грн.
SKU: BTNE0204
В наявності
Оцінка: 1Оцінка: 2Оцінка: 3Оцінка: 4Оцінка: 5 5.00 / 5 (4)
Тип ПродуктуСтійка
МаркаУСО-2А
Марка (скорочено)УСО-2А
ГОСТ Серія3.407-102
Довжина (L), мм4400
Діаметр (D), мм250
Геометричний об'єм, м30.22
Клас бетонуВ15
Витрата сталі, кг46.7
Маса, кг700

Стійка УСО-2А – це ж/б стрижень, який зазвичай використовується в якості опори обладнання електропередачі напругою від 35 кВ до 500кВ. Крім того, такі стійки застосовуються і в інших індустріально-будівельних цілях.

УСО-2А прийнято монтувати в спеціальні свердловини, зроблені в грунті. При пучинистому грунті потрібна установка додаткових фундаментів УБ.

Оскільки стійкам УСО-2А, які є, по суті, стовпами, належить приймати величезні вагові навантаження, вони виготовляються виключно з бетону високої міцності. Стовпи повинні будуть зберігати працездатність при сильних вітрах, морозах і інших небезпечних для обладнання природних процесах.

Стандарти

Вертикальне положення стійок вимагає підвищеної зносостійкості, тому серією 3.407-102 впроваджені певні норми по відношенню до виробу. Стійки УСО-2А бувають п’яти типорозмірів. На різних етапах виробництва вироби проходять перевірку на міцність, відповідність розрахунковим вимірами та іншим важливим параметрам.

Стійка армується зварними з’єднаннями з міцної сталі А-І, А-ІІІ, А-ІV і A-V. Бетон, з якого виготовляється виріб, повинен відрізнятися високою міцністю класу M400 (В25-В30), стійкістю до морозів в межах від F100 до F200 і водонепроникністю W4. Маса такої стійки становитиме 700кг. На поверхні виробу повинно бути дві монтажні петлі для зручності монтажних робіт.

Під час виробництва виробу його елементи проходять спеціальну обробку для гідрозахисту.

Контроль

Велика відповідальність, що лежить на УСО-2А, викликає необхідність ретельного контролю якості виробу.

Похибка за розмірами стійки не може перевищувати 10мм по довжині і 5мм по зрушенню заставних виробів і арматури.

На поверхні стійки повинні бути відсутніми небажані артефакти у вигляді раковин, сколів і т.д.

Приймально-здавальні випробування УСО-2А припускають контроль наступних параметрів: класи бетону по міцності, морозостійкості і водонепроникності; відпускна міцність бетону і зварних конструкцій; товщина бетонного шару (до арматури); відповідність закладних виробів і арматури; наявність і ширина розкриття тріщин.

Маркування

Маркування стійки УСО-2А проводиться буквено-цифровим способом. Шифр вказує на тип вироби і його типорозмір. Може додатково вказуватися тип армування. Наприклад, УСО-2А, де «УСО» означає тип вироби (уніфікована стійка опори), а цифра говорить про типорозмірі. Буква «А» додається, якщо на виробі є оголовник лише з одного боку.
Цей шифр наноситься на торцевій частині кожної стійки, в 1,5-2 м від нижньої сторони.

Кожна партія стійок йде в супроводі тех.паспорт, що містить головну інформацію:

  • дата виробництва;
  • к-ть виробів;
  • марки бетону по міцності, морозостійкості і водонепроникності;
  • вказівка ​​на відповідність ГОСТу.

Рекомендації до зберігання та перевезення

Рекомендується зберігати і транспортувати стійки УСО-2А, уклавши їх штабелями до 2,5 м в горизонтальному положенні. При цьому, забезпечуються дерев’яні підкладки під нижній ряд штабеля. У місцях стропувальних отворів необхідна наявність прокладок. Занурювати і розвантажувати вироби необхідно максимально акуратно, щоб уберегти стійки в придатному для експлуатації стані.

25 000 м³
Використали Бетону
Власний автопарк, що складається з 30 машин
Виготовлення ЗБВ будь-якої складності
2 склади готової продукції, для зручності самовивозу

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоденно з 9:00 до 21:00
Комплектація замовлення за 1 день!
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата тільки на розрахунковий рахунок ТОВ «ЗЗБК «БЕТОНЕНЕРГО»