Доставка ЗБВ

Не дивлячись на те, що залізобетонні вироби є практично невід’ємною частиною при будівництві багатьох видів будівель і конструкцій, вивозити їх своїми силами досить проблематично, незручно і дорого.

Послуги з доставки ЗБВ

Компанія «БетонЕнерго» готова взяти клопоти на себе, пропонуючи послуги з доставки залізобетонних виробів. У нашому розпорядженні новітнє обладнання і транспортні засоби, які готові перевезти будь-які види залізобетонних виробів в будь-яку точку на карті України. У нас працюють виключно висококваліфіковані фахівці, щоб Ви змогли заощадити час і нерви. Адже, довіряючи нам, Вам нема про що турбуватися.

Транспортування залізобетонних виробів – далеко не маловажний етап організації будівництва.

  • По-перше, воно повинне здійснюватися максимально вчасно, інакше зайва трата часу це зайві фінансові втрати.
  • По-друге, варто не врахувати хоча б одну вимогу до перевезення ЗБВ, вироби можуть отримати серйозні пошкодження і втратити свою функціональність.

В такому випадку, будуть ще більші втрати часу та фінансів.

Ми ж гарантуємо якісну роботу в мінімальні терміни. За плечима професіоналів «БетонЕнерго» багаторічний досвід, ми знаємо як поводитися з виробами із залізобетону так, щоб зберегти їх в самому придатному стані для надійної і довговічною роботи.

Помилки при транспортуванні ЗБВ

Нерідко перевізники при транспортуванні ЗБВ припускаються помилок:

  • не підкладають спеціальні піддони під вироби;
  • не кладуть прокладки між виробами, щоб вони не стикалися між собою;
  • не розподіляють навантаження на плити рівномірно.

При цьому просто перевезти продукт недостатньо. Важливо також підготувати поверхню перед вивантаженням виробів. Чималу роль відіграє і навик водія, адже від його майстерності також залежить збереження виробу. Ми гарантуємо якісну роботу, у нас працюють компетентні фахівці і кращі водії. Довіривши транспортування залізобетонних виробів нам, Ви рятуєтеся від хвилювання за долю продукту, а отже – не одержуєте стрес і бережете здоров’я.

Чому варто замовити доставку саме у «БетонЕнерго»?

  • Фахівці «БетонЕнерго», як ніхто інший, вміють поводитися із залізобетонними виробами, дотримуючись усіх вимог до зберігання і транспортування продукту.
  • Одна з наших “фішок” – пунктуальність. Ми не змушуємо чекати, роботу виконуємо в обумовлені терміни, оскільки час – гроші. Ми цінуємо час наших клієнтів.
  • Ми поважаємо клієнта, а значить враховуємо всі переваги і надаємо максимальний зворотний зв’язок. З нами комфортно працювати.

Ці та багато інших якості вивели «БетонЕнерго» на лідируючі позиції в Україні.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоденно з 9:00 до 21:00
Комплектація замовлення за 1 день!
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата тільки на розрахунковий рахунок ТОВ «ЗЗБК «БЕТОНЕНЕРГО»