Виготовлення форм для ЗБВ

Як би не еволюціонували технології в будівництві, але залізобетон досі є і ще довго буде залишатися самим широко використовуваним матеріалом. Завдяки поєднанню бетону і сталі виходять самі довговічні і якісні конструкції, які слугують на благо людини довгими десятиліттями. Залізобетону не страшні ні температура, ні небезпечні атмосферні або грунтові умови. Важливо, що і сировина досить економічна, а експлуатаційні витрати порівняно низькі.

Коли залізобетонні вироби і конструкції краще виготовити самому?

Бувають ситуації, коли підрядникам при будівництві житлового будинку, промислової будівлі або будь-якої іншої будови зручніше самим виробляти залізобетонні вироби замість того, щоб купувати готові або замовляти їх на заводі ЗБВ.

Як правило, такі ситуації трапляються, якщо потрібна деталь вагою в кілька тонн, яку було б досить накладно перевозити, особливо, якщо таких деталей потрібно багато. Звичайно, в подібних випадках вироби краще виготовляти якомога ближче до місця будівництва. Це вигідно також і з точки зору логістики.

Тому ми – компанія БетонЕнерго – і пропонуємо нову послугу: виготовлення потрібної Вам форми для виробництва ЗБВ і ЖБК безпосередньо на місці будівельних робіт. За допомогою такої форми можна досить швидко виготовляти різноманітні залізобетонні вироби різних розмірів і форм.

Як відрізнити якісні форми для ЗБВ?

Форми, які ми надаємо:

  • придатні для сотень заливальних циклів,
  • надійно замикаються, не даючи бетонної суміші витікати,
  • бувають подвійні, що дозволяє формувати відразу два вироби, заощадивши час в два рази.

Виготовленням форми для залізобетонних виробів повинні займатися настільки ж висококваліфіковані професіонали, як і виробництвом самих залізобетонних виробів. Адже їх якість і довговічність також залежать від форми. Як і ЗБВ нашого виробництва, при виготовленні форма проходить спеціальну обробку, щоб зберігатися на об’єкті тривалий час і переносити різні погодні умови, не втрачаючи своєї функціональності. Габарити форми чітко розраховані, так як виріб повинен відповідати стандарту. І ми гарантуємо повну відповідність форми всім вимогам.

Чому варто замовляти форми для залізобетонних виробів у «БетонЕнерго»?

  • В нашій команді працюють виключно компетентні фахівці, які мають колосальний досвід в роботі з залізобетонними виробами.
  • Ми надаємо форми для ЗБВ різних видів і розмірів.
  • Клієнт правий, а значить ми завжди прислухаємося до наших клієнтів і враховуємо їх інтереси, а також тримаємо максимально зворотний зв’язок.
  • У нашому розпорядженні не тільки кваліфіковані працівники, а й новітня техніка, тому ми гарантуємо високу якість продукції.
  • Наша компанія невтомно працює над удосконаленням не тільки технологій, але і сервісу.

Саме завдяки цим і багатьом іншим якостям «БетонЕнерго» знаходиться на олімпі залізобетонної промисловості в Україні.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоденно з 9:00 до 21:00
Комплектація замовлення за 1 день!
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата тільки на розрахунковий рахунок ТОВ «ЗЗБК «БЕТОНЕНЕРГО»