Проектування ЗБК

Без елементів із залізобетону зараз практично не обходиться будівництво як житлових, так і промислових будівель. А ще мостів, водопровідних споруд, естакад і багатьох інших будівель.

У чому перевага ЗБК?

Широке застосування залізобетонних виробів обумовлено унікальними властивостями, якими наділене поєднання бетону зі сталевою арматурою. Сталь і бетон діють спільно на благо надійності споруди.

Конструкції з використанням залізобетону виходять стійкими до впливу таких руйнівних чинників як:

 • грунтові води,
 • вогонь,
 • сейсмічна активність,
 • властивості грунту,
 • радіація.

Як проектують ЗБК?

Метою процесу створення є розробка проекту для створення залізобетонного каркаса. Однією із головних задач при цьому вважається точний розрахунок показників армування. Саме від правильності розрахунків безпосередньо залежать міцність і довговічність будівлі. Крім того, робота повинна бути виконана у відповідності з Державним стандартом. Специфіка проектування залізобетонних конструкцій залежить від їх застосування, але, в цілому, здійснюється в кілька етапів:

 • Статичний розрахунок: складання схем, визначення зовнішніх навантажень і внутрішніх зусиль.
 • Розрахунок перерізів елементів: обчислення форми і розмірів перетинів, установка класу бетону і арматурних виробів, з’ясування площі перерізу арматури.
 • Конструювання елементів: знаходження раціональних рішень, прийняття потрібної схеми розміщення конструкції, розробка креслень конструкції.

Проектування – практично невід’ємна стадія в підготовці до будівництва. Без попереднього розрахунку немає ніякої впевненості, що будівля буде довго і безпечно функціонувати і, врешті-решт, не завалиться. Можна пропрацювати різні опції планування, вибрати найоптимальніший варіант з урахуванням всіх побажань. Більш того, маючи на руках проект, Ви істотно економите на будматеріалах, оскільки вже чітко знаєте, що і в якій кількості необхідно. І це не кажучи про те, що точно розрахувати кошторис будівництва можна тільки при готовому проекті.

Оскільки проектування залізобетонних конструкцій – це надзвичайно кропітка робота, її вкрай необхідно довіряти виключно компетентним фахівцям, адже при неточних розрахунках і недотриманні всіх вимог і стандартів подальше будівництво та й доля будівлі виявиться під загрозою.

Чому варто проектувати ЗБК в «БетонЕнерго»?

 • У нас працюють виключно висококваліфіковані професіонали, які виконують роботу якісно і на совість.
 • Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, забезпечуємо максимальний зворотний зв’язок і враховуємо будь-які переваги замовника.
 • Наша компанія тримає руку на пульсі в світі залізобетонних технологій і завжди в числі перших впроваджує новітні відкриття індустрії.

Саме тому ми, «БетонЕнерго», тримаємо лідерську позицію: сьогодні – на ринку України, а завтра – і Європи.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоденно з 9:00 до 21:00
Комплектація замовлення за 1 день!
Кредитна лінія постійним клієнтам
Оплата тільки на розрахунковий рахунок ТОВ «ЗЗБК «БЕТОНЕНЕРГО»